2012 De kerk 75 jaar

Maastrechter staar 1In het teken van het 75-jaar bestaan van de Engelbewaarders was zaterdagavond 17 november het Maastreechter Staar te gast in onze uitverkochte kerk. Verschillende liederen werden ten gehore gebracht, van o.a. Mozart, Verdi, Gounod en Rossini, maar ook een Sinatra en Limburg medley. Onze eigen dirigente, Ineke Peereboom, was één van de solisten van de avond.

Concert Mastreechter Staar  kunt de foto’s hier bekijken.

KORENMIDDAG 14 oktober 2012

U kunt hier de foto's bekijken van de korenmiddag.

 

FVerjaardagskalendereestelijke verjaardagskalender ter ere van het 75-jarig jubileum                                                                             

Ter ere van het 75-jarig jubileum is een verjaardagskalender uitgebracht. In deze kalender zijn exclusieve foto’s opgenomen van de bouw, de schilderingen en de restauratie van de kerk. Daarnaast worden de verschillende activiteiten door het jaar heen belicht zoals de Eerste Communie, het Vormsel, het parochiekoor, de zomeractiviteiten en het kersfeest.

De kalender is voor 13 euro verkrijgbaar bij onze kerk (tel. 020 6592591, u kunt deze ook per email bestellen: secretariaat@rkkerkbadhoevedorp.nl