2011 Restauratie

KerkOp basis van goedkeuring door het Bisdom heeft het Parochiebestuur donderdag 23 juni de firma ‘Het Mooie Werk’ opdracht gegeven voor de schoonmaak van onze kerk en de restauratie van de schilderingen.

Er zijn velewerkzaamheden uitgevoerd zoals het schoonmaken van de  muren van de kerk,  het tijdelijk verwijderen van de beelden van hun voetstuk door vrijwilligers, de restauratie van de schilderingen op het priesterkoor  en het leggen van een nieuwe vloer op het priesterkoor.  

Op de opendag op zaterdag 8 oktober 2012 hebben de restauratoren van het Mooie Werk een toelichting op de schoonmaak- en restauratiewerkzaamheden gegeven. Zij demonstreerden een aantal gehanteerde restauratietechnieken.

De restauratiewerkzaamheden zijn in juni 2012 afgrond. 

Voor een foto impessie ga naar restauratie